Interaktywna informacja hotelowa.

22 czerwca 2016

Urządzenia elektroniczne oraz programy komputerowe tworzone są i rozwijane w celu poprawy naszego komfortu życia, oraz pracy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nasza praca staje się bardziej wydajna i pozwala na większe zarobki oraz bardziej przyjemną pracę nawet z trudnymi projektami i zadaniami.

Podobnie jet w czasie wolnym. Różnego rodzaju aplikacje czuwają nad naszym spokojem oraz pomagają w różnego rodzaju sytuacjach. Jedną z takich ciekawszych aplikacji jest SoHotel, czyli aplikacja hotelowa. Dzięki jej zastosowaniu możemy w sposób naturalny poinformować klienta o naszej ofercie. Bardzo nowoczesne menu pozwala na poruszanie się po aplikacji bezpośrednio z telefonu komórkowego – nie musimy używać do tego celu komputera stacjonarnego lub notebooka.

Aplikacja ta posiada szereg przydatnych funkcji, które podniosą komfort jej użytkowania. Jedną z nich jest możliwość umieszczenia aplikacji na stronie hotelu. Dzięki temu aplikacja może służyć jako profesjonalna strona internetowa z szeregiem przydatnych funkcji. Dzięki niej możemy wyświetlić naszemu klientowi aktualną i prognozowaną pogodę w okolicy hotelu. Dzięki modułowi SPA, jeżeli jesteśmy właścicielem hotelu, w którym znajduje się tego typu atrakcja, możemy na bieżąco informować klienta o wolnych miejscach lub o możliwości rejestracji.

Aplikacje mobilne zdobywają coraz większą popularność w przeróżnych branżach. Nie dziwi to nikogo, gdyż coraz więcej osób korzysta z internetu właśnie z urządzeń mobilnych jak laptop, tablet czy też telefon komórkowy. Daje to spore możliwości zdobycia nowych klientów – wystarczy zainwestować w tego typu aplikację mobilną. Podnosi ona znacząco prestiż naszej firmy oraz ułatwia współpracę na poszczególnych szczeblach naszego przedsiębiorstwa. Aplikacje pracujące w chmurze na bieżąco wymieniają dane z innymi naszymi urządzeniami podpiętymi do systemu. W znaczący sposób ogranicza to czas reakcji i kontaktu z klientem. Posiadanie aplikacji dedykowanej dla swojej firmy staje się powoli wymogiem, jeżeli chcemy zdobywać nowych klientów.

 

To może Cię zainteresować