Bankiety

Jak zaaranżować salę, w której odbędzie się bankiet?

Dla każdego organizatora bankietu bądź jakiejkolwiek innej oficjalnej imprezy, aranżacja sali jest jedną z bardziej problematycznych kwestii. Jak odpowiednio dobrać dekoracje, żeby goście nie czuli przesytu, czy warto iść w tak popularny obecnie minimalizm? Jaki wystrój sprawdzi się zawsze, a jakiego będziesz żałował oglądając zdjęcia ze swojej imprezy?

Jeśli wynajmujesz salę w hotelu, musisz wiedzieć, że zwykle jest ona przygotowana w sposób bazowy, tak, by każdą imprezę można było udekorować wedle tematyki. I to jest najlepsze rozwiązanie!

Organizujesz bankiet dla Twojej firmy, ponieważ odwiedzają Cię zagraniczni goście-dyrektorzy? Bardzo często łączy się takie przyjęcia z wernisażem lub wystawą fotograficzną jakiegoś interesującego artysty. W takim wypadku należy wydzielić odpowiednią przestrzeń w taki sposób, by obrazy lub fotografie znajdowały się w bezpiecznym miejscu, ale również były należycie wyeksponowane.

Bankiet świąteczny? Wigilia? Tu nie ma co przesadzać. Oczywiście elegancko przystrojona choinka, prezenty i świąteczne światełka muszą być, ale nie ma sensu robić z sali bożonarodzeniowego targu. Poproś gości, żeby każdy ubrał jakiś czerwony element do garderoby, rozdaj czapki Mikołaja albo rogi renifera, postaraj się o ładne świąteczne obrusy. Nie zapomnij o świeczkach.

Bankiet jubileuszowy? Wystrój salę w kolorach, z jakimi kojarzona jest Twoja firma! W zależności od tego, czym się zajmujecie lub co produkujecie, tego wieczoru będzie wasze święto i powinniście należycie uczcić lata wytężonej pracy. Zorganizuj wyświetlacz i przygotuj prezentację, w której umieścisz różne zdjęcia i filmiki wideo. Koniecznie zadbaj o dużą ilość kwiatów i wyjątkowy tort.

Zawsze zwracaj uwagę na każdy detal. Oczywiście, możesz zatrudnić profesjonalistę, który zaprojektuje za Ciebie wystrój wnętrza, ale nie żałuj czasu na godziny rozmów konsultacyjnych. Musisz mieć swoje własne oczekiwania i wizję bankietu w głowie, nie bój się walczyć o swoje zdanie! Sprawdź wiele ofert i wybierz tą, która jest najbardziej kompatybilna z Twoją wizją.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *