Sylwester

Sylwester w górach?

Chcesz przeżyć niezapomnianego Sylwestra w górach, ale nie masz pomysłu na konkretne miejsce? Zastanów się, jakie są Twoje konkretne oczekiwania względem imprezy tego typu – wolisz huczną zabawę w towarzystwie kilkudziesięciu ludzi, czy raczej małe grono bliskich osób? A jeśli góry, to gdzie? W Internecie znajdujesz setki ofert i nie wiesz, na którą w końcu się zdecydować?

Przedstawiamy Ci zalety spędzenia ostatniego dnia roku w urokliwej górskiej miejscowości – Krynicy Zdroju. Możesz wybrać np. Dom Wczasowy Beskid, który znajduje się w ścisłym centrum Krynicy Zdrój i oferuje piękny bal na 180 osób. Spędzisz Sylwestra w luksusowym, odremontowanym i ciepłym miejscu. Na pewno nie będzie nudno, bo do dyspozycji klienta jest oddany stół bilardowy, sala do tenisa stołowego oraz stały dostęp do sieci WiFi. Jeśli przyjedziesz do Krynicy na kilka dni, nie możesz sobie odmówić skorzystania z kilku lokalnych wyciągów narciarskich!

W cenie oferty Domu Wczasowego Beskid jest – w zależności od potrzeb – kilka noclegów, wyżywienie, imprezy integracyjne oraz Bal Sylwestrowy. Każdy może również skorzystać z dodatkowej atrakcji – kuligu z ogniskiem! Wszystkie informacje oraz cennik są dostępne na ich stronie internetowej.

Dlaczego właśnie Krynica-Zdrój?

Nie bez przyczyny nazywa się ją perłą polskich uzdrowisk. Położona jest w przepięknej i malowniczej dolinie Kryniczanki i jej dopływu Palenicy, tuż u podnóża dostojnej Góry Parkowej, na wysokości 560-720 metrów n. p. m., co oznacza, że przebywając w Krynicy możemy spodziewać się krystalicznie czystego powietrza bogatego w ozon i olejki eteryczne, które mają bakteriobójcze właściwości (wszystko dzięki lasom iglastym). Niska zawartość tlenu wzmacnia odporność i wydolność płuc. Poza czystym powietrzem, Krynica posiada bogate w składniki mineralne wody podziemne. W mieście możemy skorzystać z wielu sanatoriów i szpitalnych uzdrowisk oraz odwiedzić pijalnie i rozlewnie wód leczniczych i mineralnych, co również jest świetną atrakcją. Krynica korzysta z aż dwudziestu trzech ujęć wodnych.

Sylwester w górach? Tylko w Krynicy-Zdroju!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *