Organizacja wesela

Dekoracja stołu weselnego

Wystrój sali weselnej wpływa na cały nastrój wesela. Każda panna młoda, która pieczołowicie wybiera suknię ślubną na pewno chciałaby, aby wszystko podczas przyjęcia wyglądało idealnie i pięknie, tak jak ona. Z dekoracją stołu powinien być związany motyw przewodni ślubu a także dodatki jakie wybrali państwo młodzi. Poniżej klika inspiracji, które pomogą w wyborze wystroju weselnego.

Ekologia i natura

Organizowanie przyjęcia weselnego pod gołym niebem daje nam dużo możliwości związanych z dekoracjami bo można wykorzystać naturalne elementy, znajdujące się dookoła. Motyw kwiatów i natury bardzo dobrze sprawdza się na tego rodzaju przyjęciu. Po pierwsze można pomyśleć o zastąpieniu tradycyjnych bukietów gałęziami z szyszkami i jagodami, które są bardzo oryginalne. Jeśli ślub organizowany jest jesienią można wykorzystać świece natomiast wiosną młode gałązki mogą być materiałem, który zastąpi z powodzeniem obręcze na serwetki. Winietki można wykonać z liści, na których będą znajdowały się imiona gości.

Wesele tematyczne

To bardzo popularny wybór wśród młodych par, daje on wiele możliwości i wyzwala kreatywność. Najważniejszą sprawą jest wybranie motywu przewodniego, a może być on filmowy, retro, PRL czy też w stylu disco.

Wesele organizowane w ogrodzie daje możliwość wykorzystania małych, srebrnych doniczek, które można umieścić na stołach. Ciekawym wyborem będzie zastawa stołowa z motywem zieleni.

W stylu disco możemy wykorzystać dyskotekowe kule, które rozbłysną się milionem kolorów w czasie zabawy.

Jak szukać inspiracji?

Na początku należy porozmawiać z drugą połówką, żeby porozumieć się w kwestii stylistyki wesela. Musi ona pasować do okazji, lokalizacji a także do gości. Warto przejrzeć magazyny ślubne, gdzie roi się od ciekawych pomysłów i rozwiązań jak można je wykorzystać w praktyce.

Tradycyjne motywy weselne na pewno nigdy się nie znudzą i będą modne jednak jeśli para młoda jest odważna to może pomyśleć o oderwaniu się od niej, aby wykreować coś oryginalnego i pięknego, co uświetni ten wyjątkowy dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *