Sylwester

Jak stworzyć playlistę na sylwestra?

W domu czy poza nim. Jednak robiąc u siebie przyjęcie mamy wpływ na to, przy czym będziemy bawić się w ten szczególny dzień. Jeśli już przygotowania się rozpoczęły warto pomyśleć właśnie o repertuarze muzycznym.

Gdy goście już się rozkręcą możemy zaproponować karaoke przy którym jest wiele śmiechu i dobrej zabawy.

Muzyka popularna czyli pop

Jak sama nazwa wskazuje jest to rodzaj muzyki najbardziej uniwersalny i lubiany. Wbrew pozorom to bardzo różnorodny i szeroki gatunek mieszczący w sobie nowoczesne ale i starsze i lepiej znane piosenki. Warto polecić utwory Beyonce na przykład: „Crazy in Love”, „”Run The World (Girls)” a właściwie wszystkie inne piosenki tej piosenkarki. W polskim popie także znajdziemy ciekawe propozycje takie jak utwory Moniki Brodki, na przykład „Granda”. Są to bardzo świeże i taneczne kawałki.

Jeśli mówimy o muzyce pop warto rozważyć twórczość Madonny, zarówno tą starszą jak i bardziej aktualną. Nie możemy zapomnieć również o królu tej muzyki czyli Michaelu Jacksonie.

R&B

Jest to rodzaj czarnej muzyki świetnie nadającej się do zabawy tanecznej. Propozycją tutaj może być Justin Timberlake czy bijąca rekordy popularności Rihanna. Ze starszych wykonawców polecany jest Eminem, Coldplay oraz oczywiście Black Eyed Peas.

Muzyka filmowa

Tą muzykę znają i lubią praktycznie wszyscy więc nie zawiedziemy naszych gości takim repertuarem. Motyw z filmu „Dirty Dancing” porwie każdego do tańca i szampańskiej zabawy. Lepiej nie koncentrować się na piosenkach z filmów romantycznych bo zazwyczaj są one bardzo wolne i nie sprzyjają szalonej zabawie. Można rozważyć ich puszczenia pod koniec imprezy na rozluźnienie na przykład utwór Patricka Swayze „She’s Like the Wind”.

Jednakże jeśli nasz wybór nie zadowoli gości posiadając komputer z Internetem każdy może zabawić się w DJ’a i puścić swoje ulubione utwory muzyczne. To zagwarantuje różnorodność i dobrą zabawę do samego rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *